اخبار و رويداد ها

  نمایشگاهی متفاوت و منطبق با نیازهای زندگی امروز

نمایشگاهی متفاوت و منطبق با نیازهای زندگی امروز

نمایشگاهی متفاوت و منطبق با نیازهای زندگی امروز
هیچ یک از اعمال انسان، بازدهی صد درصد ندارد از این رو استفاده بهینه و ممانعت از هدر رفتن امکانات امری اساسی است. این نکته هنگامی اهمیت بیشتری پیدا می کند که موضوع انرژی مطرح شود. منظور از بهینه سازی مصرف انرژی، انتخاب الگوها و اتخاذ و بکارگیری روش ها و سیاست هایی در مصرف درست انرژی است که از نقطه نظر اقتصاد ملی مطلوب باشد و استمرار وجود و دوام انرژی و ادامه حیات و حرکت را تضمین کند. در این چارچوب تعیین سهم صورت‌های مختلف انرژی در سبد انرژی هر جامعه با توجه به امکانات درازمدت آن جامعه، همچنین به‌کارگیری پربازده‌ترین شیوه استفاده از آنها که متضمن کاهش تخریب منابع انرژی و نیز کاهش تأثیرات سوء ناشی از استفاده ناصحیح از انرژی، بر عوامل دیگر حیات و محیط زیست مدنظر است، این استفاده درست و به جا از انرژی، نه تنها متضمن استمرار حیات و توسعه پایدار جامعه است بلکه منجر به بقای انرژی برای همگان و نسل‌های آتی و مانعی برای تولید و گسترش آلودگی های زیست محیطی ناشی از مصرف نادرست انرژی خواهد بود.
«اولین نمایشگاه بین المللی بهره وری آب و انرژی در ساختمان » طی روزهای ۲۷ تا ۳۰ دبماه در اصفهان برگزار می‌شود. این نمایشگاه از مجموعه‌ نمایشگاه‌های مرتبط با صنعت ساختمان است که توانمندی فعالان حوزه سیستم‌های بازیافت انرژی، تجهیزات انرژی‌های نو، تجهیزات و مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست، انواع عایق‌های رطوبتی، حرارتی و صوتی، درب و پنجره‌های چند جداره، سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع با راندمان انرژی مثبت، سیستم‌های کنترل هوشمند ساختمانی در زمینه انرژی و شرکت‌های خدمات انرژی و بازرسی در زمینه بهره‌وری انرژی را به نمایش خواهد گذاشت. این نمایشگاه، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركت‌هاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليت‌ها و نوآوري‌هاي آتي خود را هدايت کنند.
با توجه به اهميت مديريت انرژي و نيز واقعي‌سازي قيمت ها در حوزه انرژي عملا مسائل مرتبط با استفاده از انرژي هاي تجديدپذير و نيز افزايش بهره وري و صرفه جويي انرژي از مهمترين مسائل روز حوزه انرژي به شمار می‌رود. اقبال گسترده شرکت‌هاي فعال در اين حوزه و حمايت همه جانبه دولت در خصوص حرکت به سمت بهره وري و صرفه جويي انرژي و نيز جايگزيني انرژي هاي نو و تجديد پذير به جاي سوخت هاي فسيلي از جمله ويژگي هايي است که اهميت اين رويداد را بيش از پيش نمايان ميسازد.
علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و همچنین رزرو غرفه، می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۱۳۴۰۹۰۰۱۸ و ۱۷-۰۳۱۳۴۵۹۳۴۱۵ تماس بگیرند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر